Kırmızı Reishi Nasıl Kullanılır?

Reishi mantarı odunsu yapısı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle işlenmeden ya da herhangi bir işlemden geçmeden hazmı mümkün olmadığından yenerek tüketilebilen bir mantar değildir. Toz haline getirilmesi bile vücut tarafında sindirilemeyeceği için vücuttan atılır ve bu durum yararlarına ulaşmamızı mümkün kılmaz. Ancak reishi mantarı su ile kaynatılmalı ve özel fermente işlemlerinden geçmelidir.

Bu işlemler için kurutulmuş ve dilimlenmiş Reishi mantarı bu işlemde kullanılır.  Fakat reishi mantarı eözü için çok sayıda mantar gerekmektedir. Bu değerli mantar zor bulunduğu gibi fiyat olarak pahalı ayrıca özel femente işlemi gerektirdiği için özüne standart şartlarda ulaşımı zordur. Elde edilen özün çay olarak içilmesi veya kolay kullanım için uygun koşullarda hazırlanmış, korunması için sterilize edilmiş ve hiçbir katkı maddesi içermeyen hazır sıvı öz formunda tüketilmesi  önerilmektedir.Ancak bu sayede, kırmızı Reishi mantarının hiçbir katkı maddesi almadan, doğal olarak tüketilmesi ve etkilerinden azami seviyede yararlanılması mümkün olmaktadır.

Ürün kutusu içinden çıkan minik cam kavanozlar tek kullanımlıktır. Tüketilmek istendiğinde minik kavanozlardan bir tanesi çıkarılır ve 1 saniye gibi kısa bir sürede içecek hazırlanabilir. 1 bardak c vitamini içeren meyve suyu ile karıştırılarak tüketilmelidir. Reishi mantarı özü ile kaynatma derdi olamadan uzun uzadıya işlemlerden geçirilmeden tüketimi kolayca sağlanmış olur.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
prostat seti uzamax kinoa tozu