Kırmızı Reishi Mantarı Hakkında

Kırmızı Reishi Mantarı Nedir ?

Bir diğer adıyla Ganoderma lucidum, Ling Zhi, Mannentake, İmmortality Mushroom (Ölümsüzlük Mantarı) olarak da halk tarafından bilinen Kırmızı Reishi Mantarı, Çin ve Japon tıbbında kullanıldığı bilinen en eski mantar türüdür ve 2000 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır. Çok nadir bulunabilen fakat çok aranan ve kullanılan bir ürün haline gelen Kırmızı Reishi Mantarı Türkiye topraklarında yetişmektedir.

 

Kırmızı Reishi Mantarı Kullanım Bilgileri:

Reishi mantarı odunsu yapısı nedeni ile hazmı mümkün olmadığından yenerek tüketilebilen mantarlardan değildir. Toz haline getirilse dahi hazmedilmeden vücuttan atılacağı için yararlarından istifade etmek mümkün değildir. Reishi mantarı suda kaynatılarak , içindeki yararlı maddelerin suya geçmesi sağlanmalıdır (ekstrakt-özüt çıkarma işlemi).

Bunun için kurutulmuş ve dilimlenmiş Reishi mantarının cam kapta kaynatılarak elde edilecek ekstraktının çay olarak içilmesi veya kolay kullanım için uygun koşullarda hazırlanmış, korunması için sterilize edilmiş ve hiçbir katkı maddesi içermeyen hazır sıvı ekstrakt formunda tüketilmesi önerilir.

Böylece, kırmızı Reishi mantarının hiçbir katkı maddesi almadan, doğal olarak tüketilmesi ve etkilerinden azami seviyede yararlanılması mümkün olmaktadır.

Kullanacağınız reishi mantarı ürünlerinde bu özellikleri sorgulamanız sizi doğru ürünlere ulaştıracaktır.

1 – Her Şişe = 3 gr Reishi

Bir kutuda, her biri 3 gr Reishi mantarına eşdeğer ekstrakt içeren 30 şişe Kırmızı Reishi Ekstrakt bulunur.

2 – Katkı Maddesi İçermez

Açıldığında hemen tüketilebilmesi için 10 ml’lik cam şişelerde yoğunlaştırılmış ekstrakt. Hiçbir koruyucu katkı maddesi içermez.

3 – Sağlıklı Cam Ambalajında

Kapağı kolayca açılan sağlıklı cam ambalajında. Artık Kırmızı Reishi çayınızı hazırlamak yalnızca 1 sn sürüyor.

4 – C Vitaminiyle Birlikte

Bir bardak suya ya da meyve suyuna katarak kolayca içebilirsiniz. C vitaminiyle birlikte kullanılması kanda emilimini kolaylaştırdığı için tavsiye edilir.

5 – Kolay Kullanım

Kaynatma derdini ortadan kaldıran Kırmızı Reishi Ekstrakt, geleneksel kullanımın doğallığını, kullanım kolaylığı ile birleştiriyor.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
prostat seti uzamax kinoa tozu